GatherNote

GatherNote

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magenium Solutions

GatherNote mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not alma uygulamasıdır

GatherNote eğer mobil cihazınızı not almakla ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir araca dönüştürmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir not alma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan GatherNote farklı meslek dallarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir uygulama. Normalde Android cihazımız üzerinde not alırken bu notlara sadece metinler girebiliyoruz. Fakat GatherNote bu işi fotoğraflar ve ses kayıtları ekleyerek yapabiliyor. Bu sayede projelerimiz üzerinde daha detaylı ve açıklayıcı notlar oluşturabiliyoruz.

GatherNote'un güzel yönü projenizle ilgili bir fotoğraf çektiğinizde bu fotoğraflar üzerine işaretler, ölçüler, boyutlar eklemenize izin vermesi. GatherNote ile aldığınız notlar düzenli bir şekilde saklanabiliyor. Etiketler sayesinde notlarınızı kategorilere ayırarak daha da kolay erişilebilir hale getirebiliyorsunuz.

GatherNote PDF dosyalarını içe aktarabiliyor. GatherNote emlakçılar, mühendisler, mimarlar, teknik servis ekipleri, şehir planlamacıları, tasarımcılar ve bilimsel araştırma yapan kullanıcılar için ideal bir not alma çözümü.