Gazzoline Free

Gazzoline Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CerebralGames

Gazzoline Free, Android cihazlarınız üzerinde oynayarak bir benzin istasyonu işletececeğiniz ve bunun karşılığında para kazanacağınız eğlenceli bir oyundur.

Gazzoline Free, oyuncuların bir benzin istasyonu işleteceği ilgi çekici ve eğlenceli bir Android oyunudur. Bildiğiniz üzere bu tarz işletme oyunları, uygulama marketi üzerinde çok sayıda bulunmakta ve binlerce kullanıcı bu oyunları oynayarak eğlenmektedir. Restoran, hava alanı, çiftlik veya şehir işletme oyunları ile daha önce karşılaşmamıza rağmen, Gazzoline Free ile ilk defa bir benzin istasyonu işletme oyunu ile karşılaşıyoruz.

Bu oyunda oyuncular, benzin istasyonuna gelen müşteriler ile ilgilenerek karşılığında para kazanırlar. Büyük şehirleri yönetme oyunlarına göre biraz daha kolay olan Gazzoline Free'nin grafikleri hakkında ortalama demek yanlış olmaz. Müşterileriniz ile ilgilenirken rahat kontrol mekanizması sayesinde zorluk çekmezsiniz fakat kontrol mekanizması biraz daha geliştirilebilir.

İşletme ve yönetim oyunları ilginizi çekiyorsa, Gazzoline Free oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.