Gemini Rue

Gemini Rue

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wadjet Eye Games

Gemini Rue oyunculara benzersiz bir serüven sunan başarılı bir macera oyunudur

Gemini Rue derin hikayesi ile oyuncuları heyecan dolu bir maceraya sürükleyen bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Gemini Rue'da Blade Runner ve Beneath a Steel Sky filmlerindeki atmosfere benzer bir yapı söz konusu. Bilim-kurgu tabanlı bir hikayeyi noir bir atmosferle oldukça başarılı bir şekilde birleştiren Gemini Rue'da iki farklı kahramanın kesişen hikayeleri konu alınıyor. Kahramanlarımızdan ilki Azriel Odin adlı eski bir süikastçi. Azriel Odin'in hikayesi sürekli yağmur yağan bir gezegen olan Barracus gezegenine adım atmasıyla başlıyor. Azriel geçmişinde birçok farklı suçluya kirli işleri için hizmet vermiştir. Bu nedenle Azriel işler kötü gittiğinde ancak bu suçlulardan yardım isteyebilmektedir.

Hikayemizin diğer kahramanı ise Delta Six adlı gizemli bir karakter. Delta Six'in hikayesi de galaksinin diğer ucunda kendisini hafızasını kaybetmiş şekilde bir hastanede uyanarak bulmasıyla başlıyor. Nereye gdeceğini ve kime güveneceğini bilmeden dünyaya adım atan Delta Six bu hastaneden kimliğini tamamen kaybetmeden kaçmaya yemin ediyor.

Gemini Rue'da oyunda ilerledikçe ve karşımıza çıkan bulmacaları çözdükçe hikayeyi adım adım keşfediyoruz. Oyunun grafikleri bize DOS ortamında oynadığımız retro oyunları hatırlatmakta ve oyuna özel bir hava kazandırmakta. Eğer sürükleyici bir oyun oynamak isterseniz Gemini Rue hoşunuza gidebilir.