German Verbs

German Verbs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 244
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appicenter LLC

German Verbs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Almanca fill çekimleri uygulamasıdır

German Verbs eğer Almanca dilini öğreniyorsanız ve filler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil Almanca fiil çekimleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan German Verbs temel olarak içerisinde Almanca'da kullanılan düzenli ve düzensiz fiileri bir araya getirerek bu fiillerin farklı kişilere göre çekimlerine yer veriyor. German Verbs sadece şimdiki zaman değil, bütün zaman kiplerinde fiil çekimlerini de içermekte. Kullanıcılara bir fiilin bütün zaman kiplerindeki ve bütün kişilere göre çekimleri bir liste halinde sunuluyor.

German Verbs'ü çevrimdışı olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın bu özelliği internet bağlantısına sahip olmadığınız yurt dışı seyahatlerinizde bir hayli işe yarıyor. Çekimlerini bulmak istediğiniz fiilin kökünü German Verbs'in arama bölümüne yazabiliyorsunuz ve sonuçlarını görebiliyorsunuz. German Verbs eğer İngilizce biliyorsanız size fiiller için kullanabileceğiniz bir Almanca sözlük olarak da hizmet edebiliyor. Uygulama içerisinde yer alan fiillerin yanında İngilizce karşılıkları bulunmakta.