GIF Viewer

GIF Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,187
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stefan Wobbe

Bilgisayarınızdaki GIF dosyalarını en kolay yoldan açmak ve ufak düzenlemeler yapmak için GIF Viewer'ı kullanabilirsiniz.

NOT: GIF Viewer yazılımı isim değiştirerek InViewer adını almıştır

GIF Viewer programı, bilgisayarınızda bulunan GIF dosyalarını en hızlı ve kolay yoldan açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve özellikle Windows sistemlerin GIF açmak için bir program ile birlikte gelmemesi nedeniyle sorun yaşayanlara iyi bir çözüm olabiliyor. Her ne kadar Windows 8'de bu özellik gelmiş olsa da Windows XP ve Windows 7 kullanıcılarının GIF dosyalarını sorunsuzca açmak içn GIF Viewer'ı kullanacakları kesin.

Kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program aynı zamanda tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve GIF dosyalarını açmanın yanında onları diğer popüler resim formatlarına dönüştürmek için de kullanılabiliyor. Hareketli GIF dosyaları üzerinde boyama yapmak ve animasyonu değiştirmek de mümkün oluyor ve böylece başka bir araca ihtiyaç duymadan hareketli GIF'leri düzenleyebiliyorsunuz.

Sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan program, böylece eski bilgisayarlarda da hızlıca çalışabiliyor. Normalde GIF'leri açmak için web tarayıcınıza gerek duymanızı engelliyor ve böylece daha verimli bir çalışma imkanı sunuyor.