Girişimci Penceresi

Girişimci Penceresi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,163
  • DOSYA BOYUTU 0.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Girişimci Penceresi iş dünyasına yönelik bilgileri farklı kaynaklardan toplar, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özelleştirir ve masaüstünüze getirir.

Not: Program üreticisi program için daha fazla destek sağlamadığı için programın alternatiflerini bulabileceğiniz kategori sayfamıza gidebilmek için tıklayınız.

Girişimci Penceresi iş dünyasına yönelik bilgileri farklı kaynaklardan toplar, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özelleştirir ve masaüstünüze getirir. Piyasa bilgileri, güncel haberler, teknoloji haberleri, hava durumu, kampanyalar, destek ve kredi imkanları, ihale duyuruları ve fırsatlar gibi iş dünyasını ilgilendiren, güvenilir ve güncel bilginin sürekli elinizin altında olmasını sağlar. E-posta ve SMS gibi iletişim araçları ile entegre çalışan hatırlatma sistemi sayesinde fuar, ihale ve eğitim gibi önemli etkinliklerden haberdar eder.

İhtiyacınız olan tüm bilgiler tek kaynaktan elinize ulaşır. Girişimci Penceresi sizi işinize yarayan bilgileri aramak, bulmak ve farklı kaynaklardan takip etmek zorunluluğundan kurtarır. İhtiyacınız olan tüm bilgileri en güncel ve yalın haliyle masaüstünüze getirir ve size zaman kazandırır. Girişimci Penceresi sayesinde işinize yarayan bilgiye ulaşmak için beş dakikanızı ayırmanız yeterli.

Size özel içerikler, gelişmiş teknolojisi rnsayesinde sizin sektörünüz, şirketinizin büyüklüğü, bulunduğunuz şehir gibi bir çok kriterle beraber tamamen size özel haberleri, içerikleri, fırsatları sunar. Girişimci Penceresi ile bilgiye hızlı ulaşmanın avantajını yaşarsınız.

Hatırlatma servisi ile etkinlik ve fırsatları kaçırmazsınız. Girişimci Penceresi'nin cep telefonunuz, e-posta hesabınız ve MS Outlook ile uyumlu çalışan ücretsiz hatırlatma servisi sayesinde etkinlik ve fırsatlardan zamanında haberdar olursunuz.