Gitar Kromatik Akort Aleti

Gitar Kromatik Akort Aleti

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,840
  • DOSYA BOYUTU 7.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gismart

Gitar çalmaya yeni başlayanların ve profesyonel müzisyenlerin rahatlıkla kullanabileceği Gitar Kromatik Akort Aleti ile gitarlarınızı yüksek seviyede hassasiyetle akort edebilirsiniz.

Gitarınızı bir akort cihazı almanıza gerek kalmadan, Android işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan akort etmek Gitar Kromatik Akort Aleti uygulamasıyla çok kolay.

Profesyonel müzisyenler notaları daha iyi tanıdığından gitarlarını rahatlıkla akort edebilme becerilerine sahipler. Ancak gitar çalmaya yeni başlayanlar ve henüz kulak dolgunluğuna ulaşamayan acemiler için akort işlemi biraz zor hale gelebiliyor. Bu durumda yeni bir akort cihazı satın almak yerine Gitar Kromatik Akort Aleti adlı uygulamayı kullanmak hem daha kolay hem de daha uygun bir çözüm olabilir.

Elektro gitar ya da akustik gitarı yüksek seviyede hassasiyetle çok basit bir şekilde akort etmenize yardımcı olan uygulama, tellere vurduğunuzda teldeki sapmayı tespit ederek burguyu hangi yöne çevirmeniz gerektiğini gösteriyor. Aynı zamanda daha gelişmiş bir akort için yerleşik bir diyapazon da bulunduran uygulama bu anlamda başarılı bir performans sergiliyor.

Eğer siz de gitarınızı kolay bir şekilde akort edebileceğiniz bir Android uygulaması arıyorsanız Gitar Kromatik Akort Aleti uygulamasını denemenizi tavsiye ediyorum.