Glow Nurture

Glow Nurture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glow Inc

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hamilelik uygulamasıdır.

Glow Nurture, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir hamilelik ve sağlık uygulamasıdır. Biliyorsunuz hamilelik esnasında hem bebeğin hem de annenin sağlığını koruması çok önemli. Bunun için de pek çok şeye dikkat etmesi gerekiyor.

Hamilelik bir kadın için en güzel olduğu kadar en zor dönemlerinden bir tanesi. Bu yüzden de biraz destek almak kadınlar için çok iyi olabiliyor. Glow Nurture de bu döneminizde size asistan olacak ve yardım edecek bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Glow Nurture ile hamileliğinizin takibini yapabiliyorsunuz. Hamilelik esnasında sizi neler bekliyor, hamilelik takvimi, ve doğuma ne kadar kaldığı sayacı gibi özellikler de cabası.

Gerçekten kapsamlı özelliklere sahip olan uygulama ile günlük olarak bebeğinizin sağlıklı kalması için yapmanız gerekenleri görebiliyorsunuz. Bununla birlikte gün be gün bebeğinizin gelişimini ve büyümesini uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Yine her doktor ziyaretinizi ve öğrendiğiniz bilgileri uygulamaya girebiliyor ve doktor takibinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca doktora gitmeniz gereken ve ilaç almanız gereken zamanlar için hatırlatıcı koyabiliyor, böylece bunları unutmanızın önüne geçmiş oluyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan binlerce makale ile, anne olmadan önce hem annelik hem de bebeklerle ilgili pek çok faydalı bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Yine sağlık uzmanlarından ipuçları alabiliyor ve böylece kendinizi hazırlama şansı buluyorsunuz.

Bütün bunlarla birlikte uygulamanın bir de sosyal yönü bulunuyor. Eşiniz için bir de ayna uygulaması bulunan Glow Nurture ile çeşitli hamilelik gruplarına katılabiliyor ve diğer hamilelerle deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz.