GMD GestureControl

GMD GestureControl

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,673
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hornbill Studios

Rootlu Android cihazlarınızdaki işlevleri, belirlediğiniz parmak hareketlerinizle gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir uygulama.

GMD GestureControl uygulaması ile telefonunuzun ekranında parmaklarınızla yapacağınız hareketlere çeşitli işlemleri atayıp, kısayol oluşturabilirsiniz.

Rootlu bir Android cihaz kullanıyorsanız, root yetkisinin nimetlerinden sınırsız bir şekilde faydalanmak en büyük hakkınız. GMD GestureControl uygulaması sayesinde, ekran üzerinde çeşitli işlemleri parmaklarınızla yapacağınız küçük bir hareketle gerçekleştirebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Örneğin bir uygulamayı kapatmak istediğinizde dört parmağınızı ekranın sağına doğru çekerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Ya da arka planda çalışan uygulamaları görmek istediğinizde, birleştirdiğiniz parmaklarınızı açarak, görev yöneticisini anında açabilirsiniz. Bu işlemleri elbette kendinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, uygulama ayarlarında tanımlı olan parmak hareketlerine istediğiniz bir işlemi atamak.

Alttaki siyah bildirim çubuğunu gizlemek, uygulamalar arasında sağa sola kaydırarak geçiş yapma gibi birçok işlevi bulunan uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Ücretsiz olarak sunulan bu sürümde bildirim çubuğunu gizleme ve kullanıcı hareketleri gibi işlevler bulunmuyor. Bu işlevleri de kullanmak isterseniz uygulamanın Pro sürümünü tercih edebilirsiniz.