GO Cleaner & Task Manager

GO Cleaner & Task Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 202
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GO Launcher Dev Team

Go Cleaner & Task Manager uygulaması ile Android cihazınızı kolayca hızlandırabilir ve hafızasını rahatlatabilirsiniz.

Go Cleaner & Task Manager uygulaması, Android cihazlarınızı çok daha etkili ve hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olan, sistem kaynakları yönetimi ve temizlik uygulaması diyebilirim. Bir süre kullanımın ardından yavaşlayan ve sorunlar baş gösteren Android sistemlerde sistem bakımı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz uygulama sayesinde cihazınızın ilk günkü performansını her zaman koruyabilirsiniz.

Android cihazların pek çoğu telefon üreticileri tarafından sağlanan temizlik ve düzenleme araçlarına sahip oluyorlar ancak bu araçlar genellikle cihazı temiz ve hızlı tutmakta pek de başarılı olamıyorlar. Dolayısıyla GO Cleaner & Task Manager gibi daha iyi ve diğer işlem yönetimi uygulamalarına alternatif olabilecek başarılı uygulamalara ihtiyaç duyulabiliyor.

Cihazınızda bulunan tüm uygulamaları sadece tek bir tıklama ile durdurabilen ve hafızada yer açabilen uygulama sayesinde normalde kapanmayan ancak bellek tüketen uygulamaları bile sonlandırabilirsiniz. Aynı zamanda, kişisel gizliliğinizin korunabilmesi için kişisel kayıt ve iletişimlerinizin de ortadan kaldırılabilmesini sağlıyor. Özellikle cihazınıza bulaşmış olabilecek zararlı ve veri hırsızlığı yapan uygulamalardan korunabilmek için kişisel gizliliğinizi korumak oldukça önemli.

Cihazınıza bir uygulama yüklediğinizde APK dosyaları sistemde kalmaktadır ve bu nedenle genellikle boşa yer harcanmaktadır. GO Cleaner & Task Manager bu duruma da son veriyor ve gereksiz APK dosyalarının hepsini ortadan kaldırabiliyor.

Cihazınızın eskisi gibi hızlı çalıştığını düşünmüyorsanız ve yavaşlıklar varsa kesinlikle denemenizi önerdiğim uygulamalardan bir tanesi.