Godus

Godus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 801
  • DOSYA BOYUTU 131.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DeNA Corp.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Godus, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı ve eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Öncelikle iOS platformlara gelmiş olan oyunun Android versiyonu daha henüz yeni çıkmasına rağmen bir milyona yakın kişi tarafından indirilmiş.

Simülasyon oyunu olmasına rağmen farklı bir konsepte sahip olan oyunda kendi dünyanınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Yani parmaklarınızı kullanarak insanların yaşayacağı toprakları, alanları ve coğrafi bölgeleri kendiniz şekillendiriyorsunuz.

Yani tıpkı bir Tanrı gibi işleyeceğiniz oyunda nehirler yaratabilir, isterseniz insanlarınızın üzerine meteorlar gönderebilir, isterseniz de devasa yangınlara sebep olabilirsiniz. Dünya sizin dünyanız ve istediğiniz her şeyi yapmak sizin elinizde.

Ayrıca yarattığınız dünyada insanların yani sizin kullarınızın yaşamlarını izleyebilir, onların primitif bir toplumdan gelişmiş bir topluma doğru olan yolculuklarını izleyebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

Daha çok yeni olduğu için bazı özelliklerin zamanla ekleneceği bu oyun, klasik simülasyon oyunlarından çok farklı diyebilirim. Bu yüzden de denemeye değer olduğunu düşünüyorum.