Gogobot

Gogobot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gogobot

Gogobot, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir seyahat rehberi ve yardımcısıdır.

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir seyahat rehberi ve yardımcısı olan Gogobot, dünya üzerinde gezip görmeniz gereken en güzel yerleri keşfetmenin en iyi yoludur.

Bir tatil planlamak veya sadece bir bölgeyi keşfetmek istediğiniz zamanlarda en büyük yardımcınız olacak olana Gogobot, sizlere en iyi oteller, restorantlar ve mekanlarla ilgili diğer kullanıcılar tarafından çekilen fotoğrafları ve yazılan incelemeleri de sunmaktadır.

Amerika'nın moda şehirleri New York veya San Francisco, Avrupa'nın klasik şehirlerinden Paris veya Londra, egzotiklik arayanlar için Hong Kong veya Bangkok gibi birçok seçenek Gogobot seyahat rehberi üzerinde sizleri bekliyor.

Gelecek hafta sonu veya bir sonraki tatiliniz için şimdiden planınızı yapmanıza olanak sağlayan Gogobot ile gitmek istediğiniz yerde bulunan tüm oteller hakkında bilgi alabilir ve otel fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. İsterseniz Booking.com üzerinden seçtiğiniz oteller için rezervasyon bile yaptırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında seyahat ettiğiniz yerlere ait posta kartları hazırlayarak, hazırlamış olduğunuz bu kartları Twitter ve Facebook üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız, sizlere keşfedebileceğiniz 60.000'den fazla farklı yer önerisinde bulunabilecek olan Gogobot'u mutlaka denemelisiniz.