Goofy

Goofy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 575
  • DOSYA BOYUTU 3.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goofy

Goofy isimli bu Mac programı ile Facebook Messenger sohbetlerinizi masaüstünüzden yönetebilirsiniz.

Goofy isimli bu Mac programı sayesinde Facebook Messenger'ı masaüstünüz üzerinden yönetebilirsiniz. Sade bir tasarım anlayışına sahip olan Goofy'de yer alan tüm özellikler kullanıcıların Messenger deneyimini bir üst seviyeye taşımak üzere geliştirilmiş.

İlk bakışta geçmiş yıllarda kullandığımız MSN programını anımsatan programda listemizde bulunan ve konuşma başlattığımız kişiler ekranın sol kısmında yer alıyor. Kişilerin bulunduğu bölümün hemen yukarısında arkadaşlarımız arasında arama yapabileceğimiz bir arama çubuğu yer alıyor. Sağ üst bölümde ise yeni sohbet başlatabileceğimiz New Message butonu ve çeşitli görevleri yönetmek amacıyla kullanabileceğimiz Actions butonu bulunuyor.

Programın en iyi özelliklerinden bir tanesi gelen mesajları anında bildirmesi ve bu sayede sohbetten kopmamızı engellemesi. Bildiğiniz gibi tarayıcı üzerinden yürüttüğümüz sohbetler bir süre sonra unutuluyor veya yeni açılan pencereler sebebiyle arkaplanda kayboluyor. Goofy ise Facebook Messenger üzerinden yapılan sohbetleri daha takip edilebilir kılıyor.

Açıkçası Goofy kolay kullanım özellikleriyle Mac kullanıcıları arasında kısa sürede popüler olacaktır. Sorunsuz çalışan ve herhangi bir güvenlik açığına sebebiyet vermeyen Goofy, Facebook Messenger'ı sıkça kullanan herkes tarafından denenmesi gereken programlar arasında yer alıyor.