Social Lite

Social Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,109
  • DOSYA BOYUTU 10.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GrandSoft

Facebook, Twitter ve Google hesaplarınızı tarayıcıya ihtiyaç duymadan masaüstünüzde tek bir pencereden yönetin.

Social Lite sosyal ağ hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden basit bir şekilde yönetmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılımdır. Farklı pencereler açarak sosyal ağ hesaplarınızı yönetmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama Social Lite, basit ve sade arayüzüyle bu işi bizler için çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Bundan sonra sadece Social Lite uygulamasını kullanarak Twitter, Facebook ve Gmail hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.

Tarayıcınızda farklı farklı pencerelerde hesap açmakla uğraşmaktansa bir seferliğine Socia Litel ile giriş yaparak tüm hesaplarınızla sürekli olarak bağlantı halinde kalabilir, mesajlaşmalarınızı ve arkadaşlarınızın güncellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programın ücretli sürümünde aynı anda birden fazla facebook, twitter veya google hesabını yönetmek gibi güzel bir seçenekte bulunmakta. Sonuç olarak Social Lite tarayıcılar üzerinde farklı sayfalarda sosyal ağ hesaplarıyla uğraşmaktan sıkılanlar için tam anlamıyla bir çözüm sunuyor.