Google Arts and Culture

Google Arts and Culture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 286
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Arts and Culture, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sanat ve kültür uygulamasıdır.

Google Arts and Culture, sanatseverlerin çok hoşuna gidecek harika bir sanat ve kültür uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, Google Kültür Enstitüsü ile ortak oluşturulan dünya çapındaki yüzlerce müzeyi, arşivi ve koleksiyonu dijital ortamda gezebilirsiniz. 

Google'ın son zamanlarda artan sosyal yatırımlarının bir ürünü olan Arts and Culture, içerisinde adeta bir kültür hazinesini barındırıyor. Aradığınız pek çok sanat eserine çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan uygulama gerçekten birikiminize birikim katıyor. Oldukça meşhur bir resim düşünün, onun tüm ayrıntılarını yakınlaştırıp uzaklaştırarak inceleyebiliyorsunuz. Ayrıca bazı müzelerde 360 derece tur yapmanız da mümkün. Bunun yanında, hakkında bilgi verilen müzelerin açılış ve kapanış saatlerine de ulaşabilirsiniz. Bir mücevherle karşılaştınız mesela, hemen girip hikayesini öğrenebilirsiniz. 

Son derece kullanışlı olan Google Arts and Culture beklenildiği üzere ücretsiz olarak uygulama marketinde yerini alıyor. Kullanmanızı kesinlikle öneririm.