Google Chrome to Phone

Google Chrome to Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,873
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Chrome to Phone ile bilgisayarınızdaki Chrome'daki verileri telefonunuza gönderebilirsiniz.

Google Chrome to Phone, bilgisayarınızda çalışan Chrome tarayıcısındaki verileri telefonunuza kolayca aktarmanızı sağlayan bir uygulamadır. 

Bağlantıları, haritaları, seçili telefon numaralarını ve metinleri bilgisayarınızdaki Chrome ile mobil cihazınız arasında paylaşmanıza imkan tanıyan uygulamayı kullanabilmeniz için “Chrome to Phone” eklentisini bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. 

Eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonra, uygulamayı indirip başlatıyorsunuz. Ekrandaki yönergeleri takip edip cihazınızı kaydetme işlemini tamamladıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ile bilgisayarınızda çalışan Google Chrome tarayıcısındaki istediğiniz içeriği telefonunuza göndermeniz mümkün. Örneğin beğendiğiniz bir sayfayı telefonunuzla paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuza göndermek istediğiniz sayfayı bilgisayarınızdaki Google Chrome tarayıcısında açmak ve sağ üstte bulunan telefon simgesine tıklamak. Bağlantı paylaşmanın yanında birçok işlem için de kullanabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısında bir telefon numarasını kopyalayıp, mobil cihazınıza gönderebilirsiniz.