Google Clock

Google Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 446
  • DOSYA BOYUTU 6.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Clock alarm ve kronometre içeren bir mobil saat uygulamasıdır

Google Clock eğer mobil cihazınızda yüklü saat uygulamasından sıkıldıysanız size alternatif bir seçenek sunacak saat uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabielceğiniz Saat uygulamasının en dikkat çeken yönü Google'ın Android 5.0 Lollipop ile birlikte tanıttığı ve Android kullanıcılarının beğenisine sunduğu materyal tasarıma sahip olması. Eğer materyal tasarım beğninizi kazanıyorsa ve telefonunuzda bu temayı tercih etmek istiyorsanız Google Clock güzel bir seçim olabilir.

Google Clock saati göstermenin yanısıra bir alarmlı saat görevi de görüyor. Google Clock ile dilediğiniz saatlere alarmlar kurabiliyor, bu alarmların belirleyeceğiniz zamanlarda otomatik olarak tekrarlamasını sağlayabiliyorsunuz. Uygulama size alarm sesini değiştirme ve alarm sırasında titreşimi açıp kapama imkanı da veriyor.

Google Clock'u bir kronometre olarak da kullanabilmeniz mümkün. Uygulamayı açarak zaman sayacını başlatabilir ve ölçmek istediğiniz süreyi ölçebilirsiniz.

Eğer dünyanın farklı noktalarındaki yerel saatleri takip etmeniz gerekiyorsa Google Clock ile o şehrin saatini Dünya Saatleri bölümüne ekleyebiliyor ve bu saat dilimlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Android wear destekli bir uygulama olan Google Clock'un alarmını akıllı saatiniz üzerinden erteleyebilir veya kapatabilirsiniz.