Google Handwriting Input

Google Handwriting Input

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 659
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Handwriting Input, Android cihazınızda el yazınızı kullanmanıza yardımcı olan bir araçtır

Google Handwriting Input eğer mobil cihazlarınızda el yazısı ile metin girişi yapmak isterseniz yararlanabileceğiniz bir klavye uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan ve resmi bir Google uygulaması olan Google Handwriting Input temel olarak dokunmatik ekranınızı kullanarak el yazınızı yazmanıza ve bu yazıları metin olarak telefon veya tabletinize aktarmanıza yardımcı oluyor. Uygulamayı isterseniz sahip olduğunuz stylus kalem ile kullanabilirsiniz. Eğer bir stylus kalem sahibi değilseniz de herhangi bir problem yok; çünkü Google Handwriting Input parmağınızla yazacağınız el yazınızı da kabul etmekte.

Google Handwriting Input eğer Android cihazınızın ses girişi özelliğini kullanıyorsanız veya klavyenizin sanal tuşarı parmaklarınız için küçük geliyorsa hoşunuza gidebilir. Google Handwriting Input göremediğiniz veya parmaklarınızın büyüklüğü nedeniyle basamadığınız tuşlara sahip klavyenizin yerini alabilen bir Android klavye olarak düşünülebilir. Uygulama el yazınızla çizdiğiniz şekilleri kullanarak emoji girişi yapabilmenizi de mümkün kılıyor. Bu sayede mesajlaşmalarınızda ve sohbet uygulamalarınızda Google Handwriting Input kullanırken emojileri de yazılarınıza ekleyebiliyorsunuz.