Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,890
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Opinion Rewards (Google Ödüllü Anketler), Google tarafından hazırlanan ve tamamladığınız anketlere göre Google Play kredileri kazanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Google Opinion Rewards, Google tarafından hazırlanan ve içerisinde kullanıcılara yönelik soruların ve anketlerin yer aldığı bir Android uygulamasıdır. Kullanıcılar anketlerde karşılarına gelen basit sorulara hızlı şekilde cevap vererek, cevapladıkları sorular ve tamamladıkları anketlere göre Google Play üzerinde harcayabilecekleri krediler kazanabilmektedir.

Halihazırda internet üzerinden kullanıcılara anket doldurmaları karşılığında para kazanmayı vaadeden birçok servis olmasına karşın kullanıcılara dönüş yapmadıklarını düşündüğümüz zaman, Google tarafından ortaya çıkan ve kullanıcılara Google Play kredileri kazandıran Google Ödüllü Anketler gerçekten güvenilir bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanmakta oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Google Opinion Rewards uygulamasını telefonunuza yüklemek ve Google Play hesabınızla oturum açtıktan sonra tarafınıza yönlendirilen anket sorularını cevaplamaktır. Yeni bir anket hazır olduğu zaman telefonunuza bildirim gelecektir ve yeni anketleri de bu şekilde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.