Google Web Designer

Google Web Designer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,918
  • DOSYA BOYUTU 0.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Web Designer, Google tarafından acemi kullanıcılar ve profesyonel web geliştiriciler için hazırlanan resmi web tasarım programıdır.

Google Web Designer, kullanıcıların farklı reklam türleri, hareketli grafikler, HTML 5 animasyonlar ve çok daha fazlasını oluşturabilmeleri için Google tarafından geliştirilen başarılı bir web tasarım aracıdır. Çevrimiçi Flash düzenleme seçenekleri, grafik ve animasyon oluşturma araçlarını ve farklı CSS ve JavaScript kodlarının kullanımını konforlu bir ortamda kullanıcılara sunan yazılım gerçekten farklı ve kullanışlı özelliklere sahip.

Her ne kadar Google'ın Web Designer yazılımıyla birlikte öncelikli olarak hedeflediği kitle reklam yayıncıları olsa da program yardımıyla hazırlanabilen hareketli GIF animasyonları düşünüldüğü zaman Tumblr ve diğer sosyal ağ kullanıcılarının da Google Web Designer'ı severek kullanacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Google tarafından bakıldığı zaman farklı programlar, farklı cihaz tipleri, farklı ekran boyutları ve karışıklık yaratan diğer faktörlerden sıyrılarak, kolaylıkla kullanıcıların kendi reklam bannerlarını hazırlamalarına olanak sağlayan yazılım, özellikle mobil cihazlar için birçok araç sağlamasının dışında birçok platform, tarayıcı ve cihaz için de destek sağlıyor.

Tüm bunların dışında Google Web Designer yazılımını profesyonel kalitede bir tasarım aracı olarak değerlendirmemiz mümkündür. Ayrıca programın en güzel yanlarından birisi de programı kullanarak kendi reklam türlerini, farklı hareketli animasyonları veya profesyonel görünümlü grafikleri tasarlamak isteyen kullanıcıların ekstradan bir kodlama bilgisine veya tasarım deneyimine çok fazla ihtiyaç duymamasıdır.

Kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilecekleri Google Web Designer web tasarım aracı, her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir. Oldukça pratik ve kolay bir şekilde kendi tasarımlarınızı hazırlamanıza olanak sağlayan bu ücretsiz yazılım, en hızlı şekilde profesyonel görünümlü tasarımlar hazırlamanıza izin vermektedir.

Profesyonel ve gelişmiş özelliklere sahip alternatif bir web tasarım aracı arayan tüm kullanıcıların Google Web Designer'ı mutlaka denemelerini öneriyorum.