Adobe Shadow

Adobe Shadow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,680
  • DOSYA BOYUTU 12.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe Shadow, hazırlanan web sitelerinin marketteki tüm mobil cihazlarda test edilebilmesi için hazırlandı.

Artık Adobe Edge Inspect olarak isim değiştiren programın yeni versiyonunu edinmek için Windows Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil cihazlardaki görünümünü test etmek için hazırlanan Adobe Shadow web geliştiriciler için hazırlanmış bir program. En iyi sonucu alabilmek için web sitelerinin her cihaz için test edilmesi ve nasıl görüntülendiğinin bilinmesi gerekir.

Adobe Shadow modern web standartlarına göre güncellenerek en doğru sonucu almanızı sağlar. Her tarayıcı güncellemesi ve markete giren her yeni mobil cihazdaki test aşaması kullanıcı geri dönüşleriyle optimize edilir. Kısacası hazırlanan web sitelerinin doğru standartlarda tasarlanıp tasarlanmadığını test edecek iyi bir araca ihtiyaç duyanlar Adobe teknolojisiyle hazırlanmış Shadow'u deneyebilirler. Program önizleme ve test süreçleri dışında hataların ayıklanması için de kullanabilir. Mobil cihazlarla uzaktan erişim desteği sunan Adobe Shadow ile farklı ekran çözünürlüklerinde sitenizi görüntüleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

Etkili bir önizleme deneyimi için tasarlanan Adobe Shadow'u kullanmak için Chrome Adobe Shadow eklentisini, Adobe Shadow iOS uygulamasını veya Adobe Shadow Android uygulamalarını aynı anda kurmanız gerekiyor.