Govego

Govego

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 642
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici govego

Yurtiçinde hava, kara ya da deniz yoluyla yapacağınız seyahatlerin biletlerini daha uygun bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Govego uygulamasıyla kara, hava ve deniz yoluyla ulaşım sağlayan firmaların biletlerini tek bir platform üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin her köşesine ulaşan 80’den fazla otobüs firmasının biletlerini ekstra ücret ödemeden ve hatta zaman zaman gerçekleştirilen kampanyalar ile birlikte daha ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Bilet satın almak için seyahatin hangi şehirler arasında gerçekleştirileceğini seçip, tarih seçimi yaptıktan sonra listelenen firmaların biletlerine ulaşabilirsiniz. Otobüs firmalarının seferlerini karşılaştırmalı olarak sorgulayabilir, daha önceden satın aldığınız bilet bilgilerini görebilir, bilet satış, rezervasyon ve iptal işlemlerinizi güvenle ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Govego’nun Android uygulamasında bilet satın alabileceğiniz firmalar ise şu şekilde: Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım, Kent Turizm gibi firmalardan otobüs bileti, İDO ve BUDO firmalarından feribot ve deniz otobüsü biletleri, THY, Pegasus, Atlas Jet gibi firmalardan ise uçak bileti satın alabilirsiniz.