Grab The Auto 5

Grab The Auto 5

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,735
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ping9 Games

Grab The Auto 5, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde GTA 5 heyecanı yaşayabileceğiniz hem ücretsiz hem de mükemmel bir yarış oyunu.

Grab The Auto 5, Dünya'nın en popüler bilgisayar oyunlarından bir tanesi olan GTA 5'in benzeri şekilde Android platformu için geliştirilen oyunun beşinci serisi. Bildiğiniz üzere Rockstar Games, GTA serisinin mobil versiyonlarını oyunların çıkış tarihinden birkaç yıl sonra çıkarıyor. Bunu fırsat bilen Ping9 Games firması ise her GTA 5 oyunu için daha az genişlikte bir Grab The Auto serisi çıkararak oyunculara GTA heyecanı yaşatıyor.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda yine bir çok tamamlamanız gereken görev var. Dilerseniz şehiri alt üst edebileceğiniz bu oyunda bildiğiniz GTA 5'te olan bir çok şey yer alıyor. Kendine özgü bir hikayesi de bulunan oyunda GTA 5'e ait pek çok sahneyi yakından tanıyacaksınız. Fakat oyun GTA 5'in PC versiyonuna göre çok daha kısıtlı.

İster araba ister motor sürebileceğiniz bu oyunda son olarak gelen güncelleme ile birlikte artık kontrol ettiğiniz karakterin dış görünümü de değiştirebiliyorsunuz. 8 farklı araba sürebileceğiniz bu GTA 5 alternatifi Android oyununu hemen ücretsiz olarak indirip bu heyecanı yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.