Granny Chapter Two APK

Granny Chapter Two APK

kullanıcı

Granny Chapter Two APK, Android telefonlar ve PC'de ücretsiz oynanabilir popüler korku gerilim oyunu Granny'nin ikinci bölümü.

Granny Chapter Two APK indirme bağlantısına ihtiyaç duymadan Android telefona indirip oynayabileceğiniz ücretsiz korku oyunu.

En çok indirilen Android korku oyunları arasında olan Granny’nin ikinci bölümü Granny: Chapter Two’da da sesiyle titreten büyükbabadan kaçmaya çalışıyorsunuz. İkinci bölümde ilk oyunda görülen birçok hata da giderilmiş. Korku gerilim oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, Granny: Chapter Two indirip oynamalısınız. Serinin ilk oyununu da henüz oynamadıysanız, aşağıda paylaştığımız Granny indirme bağlantısından hikayeye başlayabilirsiniz.

Granny Chapter Two APK İndir

Sadece Android platformunda 100 milyon indirmeyi geçen korku gerilim oyunu Granny’nin beklediğimiz ikinci bölümü geldi. Granny: Chapter Two adıyla Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan popüler korku oyununda büyükanne ve büyükbaba tarafından kilitli tutulduğunuz evden kaçmaya çalışıyorsunuz. Yaşamak istiyorsanız evden bir an önce çıkmalısınız ama bu hiç kolay değil! Büyükannenin kulakları çok hassas; kaçarken en ufak ses çıkarırsanız yanınızda bitiyor. Büyükbaba büyükanne kadar iyi duymuyor ancak onunla da asla yüz yüze gelmek istemezsiniz. Kaçarken olur da ses çıkarırsanız dolaplara veya yatak altlarına girerek tehlikeyi uzaklaştırabilirsiniz. Unutmayın, bu evden çıkmak için 5 gününüz var!

Granny Chapter Two İndir PC

Artık büyükannenin eski evinden sevgilisi büyükbabasının evine taşındınız. Başka bir karanlık, nemli odada uyanıyorsunuz, engebeli araba yolculuğundan sonra başınız dönüyor ve ağrıyor. Ana kapı farklı kilitlerle korunuyor ve kapıları açıp evden kaçmak için evi aramanız ve kilitleri bulmanız gerekiyor. Ama dikkatli olmalısınız çünkü babaanne her zamanki gibi her şeyi duyuyor, karanlık evde büyükbaba da dolaşıyor ancak pek iyi duymuyor ama sizi görürse kaçmak en iyisi. Evin arka tarafında büyükanne ve büyükbabanın sevdiği ürkütücü küçük bir yaratık bulunuyor. Her zamanki gibi yere bir şey düşürür veya gıcırdayan zeminde yürürken büyükanne sesinizi duyarsa size koşarak geliyor. Ayrıca ayı tuzaklarına da dikkat etmelisiniz. Yatakların altına veya gardroplara saklanabilirsiniz ama saklandığınız zaman sizi görmemelerine dikkat edin.

Kaçmanın başka bir yolu daha var! Evin altında kanalizasyon var. Orada eski paslı bir tekne bulabilirsiniz. Çalıştırmayı başarır ve kapıyı açarsanız kaçabilirsiniz. Evde bulabileceğiniz iki farklı silah türünden birini kullanarak kendinizi büyükanne ve büyükbabadan koruyabilirsiniz. Silahların onları bir süreliğine durduracağını unutmayın.

Aşırı zor, normal, kolay ve alışma olmak üzere beş farklı zorluk seviyesi var. Practice modunda büyükanne ve büyükbabanın olmadığı bir evdesiniz ve büyük zorluklar yaşamadan farklı şeyleri deneme fırsatınız oluyor. Ancak evin tehlikelerden tamamen arınmış olmadığını unutmayın.

Büyükanne ve büyükbaba size evden kaçmanız için beş gün veriyor. Son gün de kaçmayı başaramazsanız, sürprize hazırlıklı olun.

Granny Chapter Two PC Steam üzerinden ücretsiz indirilebilir!