GSağlık

GSağlık

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 312
  • DOSYA BOYUTU 1.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gurur Aşer

GSağlık, koşarak zayıflamak isteyen ve vücut kitle endeksini öğrenerek sağlıklı diyatler uygulamak isteyen kullanıcılara sunulan yararlı bir program.

GSağlık, Türk ve genç bir geliştirici tarafından sağlıklı yaşam adına geliştirilen başarılı ve yararlı bir sağlık yazılımı. Ücretsiz olarak sizlere sunulan bu program içerisinde Vücut Kitle İndeksi, Diet ve Koşu olmak üzere toplam 3 bölüm bulunuyor.

Vücut kitle indeksi bölümünde gerekli hesaplamayı yaparak indeksinizi bulabilir ve boyunuza göre olmanız gereken ideal kiloyu görebilirsiniz. Eğer gereğinden fazla kiloya sahipseniz ve bu kiloları vermek istiyorsanız diyet ve koşu bölümüne geçerek  gerekli önerileri bulabiliyorsunuz.

Diyet bölümünde ünlü diyetisyenlerin sunmuş olduğu sağlıklı diyetlere ve yazı dizilerine ulaşabiliyorsunuz. Böylece kulaktan kulağa yayılmış ve sağlıksız olan diyetler yerine güvenilir ve sağlıklı diyetler uygulamayabilirsiniz. Son bölüm olan koşu bölümünde ise, yeterli vakite sahip olup spor ile zayıflamak isteyenler yada sağlıklı yaşam için spora başlamak isteyen kullanıcılara koşu önerileri sunuluyor. Koşuya yeni başlayacaksanız bu bölümdeki 10 haftalık koşu programını uygulayarak hem kilo verebilir hem de daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Genel olarak sağlığınızı korumak ve sağlıklı olabilmek adına yararlı öneri ve tavsiyeler bulunan GSağlık uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirerek bilgisayarlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.