GTA 5 Haritası

GTA 5 Haritası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,618
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tspoon

GTA 5 Haritası mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Los Santos haritası ve rehberidir

GTA 5 Haritası, 2014 yılında oyun konsollarında, 2015 yılında bilgisayarlarda çıkmış olan en iyi video oyunu ünvanına sahip GTA 5 için geliştirilmiş bir harita uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan GTA 5 Haritası, Grand Theft Auto 5 oyununun geçtiği Los Santos bölgesinin haritasını mobil cihazınız üzerinden takip edebilmenizi mümkün kılıyor. Google Maps'a benzer bir yapıyla hazırlanan bu harita uygulaması ile Los Santos haritası üzerinde yer alan 2000'den fazla yer harita üzerinde gösterilebiliyor. Kullanıcılar 50 kategori altına toplanan bu mekanlara oyunu oynarken telefonları veya tabletleri üzerinden göz atabiliyorlar. Böylece oyunu durdurup harita açma ve gidilecek yeri belirleme derdinden kurtulabiliniyor.

GTA 5 Haritası üzerinde kullanıcılar zoom yapabiliyor ve haritayı döndürebiliyorlar. Oyundaki gizli toplanabilir eşyalar harita üzerinde görülebiliyor ve bu toplanabilir eşyalardaki gelişiminiz kaydedilebiliyor. Nereden hangi silahı toplayabileceğiniz, hangi arabanın nerede bulunabileceği, zırha nereden ulaşabileceğiniz ve diğer gizli öğeler GTA 5 Haritası uygulamasında bir arada bulunmakta.

GTA 5 Haritası uygulamasında arama fonksiyonu da bulunuyor. Arama çubuğunu kullanarak gitmek istediğiniz yeri harita üzerinde daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabiliyorsunuz. Harita görünümü kişiselleştirilebilmekte. Atlas türü, uygu görüntüsü, yol görüntüsü gibi harita görünüm seçenekleri kullanılabiliyor. Dilerseniz harita üzerine kendiniz notlar ekleyebiliyorsunuz. GTA 5 Haritası uygulaması çevrimdışı olarak kullanılabiliyor. 

Uygulama resmi bir GTA 5 uygulaması olmasa da iş görüyor ve oldukça kullanışlı olabiliyor.