Günlük İş Takibi Programı v2.20

Günlük İş Takibi Programı v2.20

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,540
  • DOSYA BOYUTU 5.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kur Yazılım

Temmuz 2006 tarihi itibariyle tümüyle yenilenen ve kullanıcı istekleri doğrultusunda geliştirilen bu program; toplantı, randevu, duruşma, keşif gibi mesleki işlerinizin yanı sıra; taksit, fatura, düzenli ödeme gibi kişisel işlerinizi takip

Üreticinin Açıklaması:

Sürüm 2.20'de Neler Yeni?

Lisans ücreti 50.-YTL'den 35.-YTL'ye indirilmiş ve tanıtım sürümünde görüntülenecek iş sayısı 3'e çıkarılmıştır.

Yapılacak işler listesindeki tarih sınırlaması kaldırılmış, böylece her klasördeki tüm işler tarihine bakılmaksızın görüntülenebilir hale getirilmiştir.

Yapılacak işin açıklaması kısmındaki sınırlama kaldırılmış ve buraya girilen açıklamaların satırlara bölünerek yazdırılması sağlanmıştır.

Ayrıca, tüm listelerdeki işlerin tarih ve saat sıralı olarak listelenmesi sağlanmış ve yazıcı seçme özelliği eklenmiştir.

Hatırlatılacak işler listesindeki bir işi değiştirirken ortaya çıkan hata giderilmiştir.

Süreli günlük işlerinizi kolayca planlama ve takip etme

Temmuz 2006 tarihi itibariyle tümüyle yenilenen ve kullanıcı istekleri doğrultusunda geliştirilen bu program; toplantı, randevu, duruşma, keşif gibi mesleki işlerinizin yanı sıra; taksit, fatura, düzenli ödeme gibi kişisel işlerinizi takip edebileceğiniz bir veritabanı uygulamasıdır.

Klasörler (gruplar) oluşturarak işlerinizi kategorize etme olanağı

Oluşturduğunuz klasörler aracılığıyla işlerinizi kategorik olarak takip edebilirsiniz. Sözgelimi, avukatsanız duruşma, keşif gibi günlük mesleki işlerinizi "HUKUK" klasörü altında kategorize edebilir; "KİŞİSEL" başlığı altında da fatura, taksit gibi işlerinizi takip edebilirsiniz.

Kullanışlı takvimle istenilen tarihte çalışma

Programda, özel tasarlanmış takvim aracılığıyla istediğiniz tarihe kolayca geçip o tarihteki işlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Zamanı gelen işleri görsel ve sesli olarak hatırlatma

Eklediğiniz işlerden zamanı gelenler, eğer hatırlatma seçeneğini kapatmamışsanız bir liste olarak sesli olarak size hatırlatılır.