Hat Trick Header

Hat Trick Header

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 327
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici no-pact

Hat Trick Header sanal gerçeklik tabanlı bir futbol oyunudur

NOT:

Hat Trick Header, sanal gerçeklik temelli bir futbol oyunu. Bu nedenle oyunu oynayabilmek için HTC Vive sanal gerçeklik sistemine sahip olmanız gerekmektedir.

Sanal gerçeklik sistemleri için özel olarak geliştirilmiş Hat Trick Header, HTC Vive ile oynanabilmektedir.

Hat Trick Header temel olarak hareket ve konum algılama yeteneğine sahip sanal gerçeklik sistemleri için özel olarak geliştirilmiş Türk yapımı bir futbol oyunu. Bu oyunu oynarken kafanızdaki sanal gerçeklik gözlükleri yardımıyla size doğru gelen toplara kafa vuruşları yapmaya ve her bölümde size verilen hedefleri tutturmaya çalışıyorsunuz. Bölümlerde karşınıza sabit hedefler çıkabiliyor; bunun yanında ilerleyen bölümlerde hareket eden hedeflere kafa vuruşlarınızla topları göndermeye çalışıyorsunuz.

Hat Trick Header hem tek başınıza hem de yerel olarka çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Özellikle arkadaş toplantılarınızda Hat Trick Header büyük bir eğlence kaynağı olabilir. Oyun içerisinde farklı mücadeleler içeren 18 bölüme yer veriliyor, bu bölümleri farklı zorluk seviyelerinde de oynayabiliyorsunuz.

Hat Trick Header'a aralarında 1'e 1 online duello modunun da yer aldığı farklı oyun modlarının eklenmesi planlanıyor. Ayrıca yeni mekanlar, hedef seçenekleri, liderlik tahtaları eklenmesi planlanan öğeler arasında.