Heroes & Generals

Heroes & Generals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,755
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reto-Moto

Heroes & Generals ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online FPS oyunudur

Heroes & Generals oyunculara 2. Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirebilecek bir kahraman olma imkanı tanıyan bir online FPS oyunudur.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Free to Play sisteme sahip bir FPS oyunu olan Heroes & Generals'da 2. Dünya Savaşı'nın ortasında Müttefikler veya Naziler'in savaşına tanık oluyoruz. Heroes & Generals ilginç bir oyun yapısına sahip. Oyun hem FPS oyunun bütün dinamiklerine yer veriyor, hem de bir strateji oyununa benzer özellikler sergiliyor.

Heroes & Generals'da oyuncular "Heroes" adlı kahramanları seçerek savaş alanlarının içine dalabiliyorlar. Savaşta siperlerin arkasına geçebiliyor ve düşmanları avlamaya çalışıyorsunuz. Heroes & Generals bunun yanında tank ve uçak gibi savaş araçlarını kullanmanıza da izin veriyor. Bu sayede oyun sıradan olmaktan kurtuluyor.

Heroes & Generals'in stratejik yapısı ise savaşı yönetmenizi sağlıyor. Oyunda bir General olmayı seçerek savaş taktiklerinizi belirleyebiliyorsunuz. General olarak takım arkadaşlarınıza savaş alanı kaynaklarını, askerleri ve destek kuvvetlerini yöneterek yardımcı olabiliyorsunuz.

Heroes & Generals tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Oyunun indirmekte güçlük yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızdaki talimatlardan faydalanabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme