Heroes Tactics

Heroes Tactics

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lilith Mobile

Heroes Tactics mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Heroes Tactics oyunculara sürükleyici bir hikaye sunan ve güzel görünümüyle dikkat çeken bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Heroes Tactics'de fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyundaki olaylar iblisler ve insanlar arasında geçen savaşı konu alıyor. Yüzyıllar önce iblisleri cehenneme hapsetmeyi başaran ejderha kabilesi dünyadaki huzuru korumak için uzun bir süre mücadele etmiştir. Fakat iblisler tekrar cehennemin kapısında belirmiş ve kabilenin prensesini kaçırmıştır. Biz de prensesi kurtarmaya ve iblislerin dünyayı istila etmesini engellemeye çalışan bir grup kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Heroes Tactics boyunca farklı kahramanları birleştirerek kendi takımımızı oluşturuyoruz ve bu kahramanlarda farklı düşmanlarla ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Savaşları kazandıkça hikaye boyunca ilerleyebiliyoruz ve kahramanlarımızı geliştirerek takımımızı daha güçlü hale getirebiliyoruz. Ayrıca düşmanları yok ettikçe özel ödüllere, silah ve zırhlara da sahip olabiliyoruz.