Hexa Blast

Hexa Blast

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • DOSYA BOYUTU 55.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici purplekiwii

Hexa Blast, Andorid cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.

Hexa Blast, daha önce örneğini çok gördüğümüz ama oynanışı ve arayüzüyle farklılık arayanları tatmin edecek nitelikte bir eşleştirme oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, aynı renge sahip olan canavarları eşleştirip zirveye tırmanmaya çalışacak, arkadaşlarımızı kurtararak en yüksek skora ulaşarak amacımıza doğru koşacağız.

Hexa Blast muadili oyunların ne kadar başarı elde ettiğini yeniden dillendirmeye gerek yok. Fakat şöyle düşünelim; eşleştirme oyunları çok olmasına rağmen pazar hala doymamış ve sürekli aynı konseptte çıkan oyunlar insanları tatmin etmeye devam ediyor. Canavar kulesine tırmanmaya çalıştığımız Hexa Blast oyunu da bunlardan biri ve canavar kulesine tırmanmaya çalışacağımız bir amaç içeriyor. 3 veya daha fazla canavarı eşleştirerek yolumuza devam ediyoruz. 800'ün üzerinde bölümle, çizgi filmleri andıran grafik yapısıyla ben oynarken çok keyif aldım diyebilirim.

Altıgen şeklindeki platformda eğlenceli vakit geçirmek isteyenler Hexa Blast'i ücretsiz olarak indirebilir. Her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.