Hexamob Recovery Lite

Hexamob Recovery Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,717
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hexamob

Hexamob Recovery Lite ile Android cihazınızdaki silinmiş dosyaları geri getirebilirsiniz

Eğer rootlanmış Android cihazınızda yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız Hexamob Recovery Lite ihtiyacınızı karşılayacak bir Android dosya kurtarma uygulamasıdır.

Bilgisayarlarda yaygın olan dosya kurtarma yazılımları ile dosya kurtarma işlemleri kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Telefonumuzun dahili belleği veya hafıza kartı söz konusu olduğunda ise bu işlem için geliştirilmiş bir uygulama bulmak oldukça güçtür. Bu nedenle Android cihazlarda dosya kurtarmak için özel bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Hexamob Recovery Lite bu ihtiyacınızı karşılayan kullanışlı bir uygulamadır. Fotoğraflarınız, müzikleriniz, videolarınız ve diğer dosyalarınızı tarayıp tespit ettikten sonra kurtarabilen Hexamob Recovery Lite bu silinen dosyaları geri yüklemektedir. Basit bir arayüze sahip uygulama zahmetsizce silinen dosya tarama ve dosya kurtarmaişlemlerini gerçekleştirmenize izin verir.

Hexamob Recovery Lite uygulamasını rootlanmış olan tabletlerinizde veya telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Birçok sayıda dosya türünü tanıyabilen uygulama vfat, ext2, ext3 ve ext4 dosya sistemlerini desteklemektedir.

Hexamob Recovery Lite total recovery ve selective recovery gibi farklı dosya kurtarma metodlarını kullanıcılara sunuyor.