High Speed Chopper Free

High Speed Chopper Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 290
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OMega App Developers

High Speed Chopper Free, helikopterinizle birlikte önünüze çıkan tehlikelerden kaçarak, gidebildiğiniz kadar çok mesafe gitmeye çalışacağınız mükemmel bir yarış oyunudur.

High Speed Chopper Free, eğlenceğinize emin olduğum ve oynadıkça bağımlısı olacağınız yarış oyunlarından bir tanesi. Oyunda herhangi bir bitiş noktası bulunmamaktadır. Bu nedenle dilediğiniz kadar oynayarak sürekli aldığınız en yüksek puandan daha fazlasını elde etmeye çalışabiliyorsunuz. Oyun içerisinde bir helikopteri kontrol ederek, karanlık şehrin üzerinde uçacaksınız. Benzer tarzdaki koşu oyunlarında genellikle koşan bir erkek yada bayanı kontrol etmenize rağmen, High Speed Chopper Free oyununda bir helikopteri kontrol ediyorsunuz.

Oyunda varolan tek kural ise helikopteri tutabildiğiniz kadar çok havada tutmak. Helikopterin kontrolünü eliniz ile cihazınızın ekranına dokunarak ve çekerek sağlayabilirsiniz. Parmağınız ile ekrana dokunduğunuzda helikopter havalanır ve parmağınızı ekrandan çektiğinizde helikopter yükseklik kaybeder. Bu sayede önünüze çıkacak tehlike ve engellerden alçalıp yükselerek kurtulabilirsiniz. Ayrıca ekranın alt ve üst kısmına helikopter ile dokanmamaız gerekiyor. Aksi halde oyun biter.

3 farklı oyun moduna sahip olan uygulamada, yol boyunca önünüze çıkan altınları toplayarak yüksek puanlar elde etmeye çalışacaksınız. Grafik kalitesi çok aşırı iyi olmasada oyuncuları tatmin edecek seviyede diyebilirim. Bu nedenle denemeye değer bir oyun.

Android cihazlarınız üzerinden farklı bir oyun oynamak isterseniz, High Speed Chopper Free'yi ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.