Hightail

Hightail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,516
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hightail, Inc.

Hightail uygulamasını kullanarak döküman ve dosyalarınızı anında bulut depolama sistemlerinde yedekleyebilirsiniz.

Hightail uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir bulut depolama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda kolay kullanılır bir arayüze sahip olması sayesinde dökümanlarınız, dosyalarınız, resimleriniz ve videolarınız anlık olarak Hightail hesabınızda yedeklenebiliyor. Dileyen kullanıcılar fotoğraf ve videolarının çeker çekmez hesaplarında yedeklenmesini de sağlayabilir ve böylece herhangi bir veri kaybından korunabilirler.

Fakat uygulamanın tek yeteneği dosyalarınızı depolamak değil. Dilerseniz arkadaşlarınız ve ailenizde üzerinde çalıştığınız dökümanları paylaşabilir, aynı anda değişiklikler yapabilirsiniz. Dosyalarınıza erişen kişilerin ne zaman ve kaç defa eriştiği gibi bilgiler de uygulamada dosya sahibine sunuluyor. Böylece herhangi bir hata olduğunda hemen bilgisini alabiliyorsunuz.

Çevrimdışı olarak da buluttaki dosyalarınıza erişmek isterseniz, tek yapmanız gereken gereken döküman ve dosyaları çevrimdışı olarak işaretlemek. Böylece cihazınıza yüklenecek olan dosyalara internet bağlantısı olmadan da erişim sağlayabilirsiniz.

Kolaylıkla dosya paylaşımı ya da paylaşımı geri alma işlemleri tamamlanabildiği için Hightail'ı kullanırken erişim sıkıntıları yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Ayrıca uygulamanın diğer mobil platformlarda da uygulamaları olduğu için arkadaşlarınıza uygulamayı önerebilir ve dosya paylaşımlarınızı aynı uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.