HiPER Scientific Calculator

HiPER Scientific Calculator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 79
  • DOSYA BOYUTU 2.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HiPER Development Studio

HiPER Scientific Calculator uygulaması sayesinde gelişmiş hesaplamalarınızı birçok Matematik fonksiyonlarını kullanarak yapabilirsiniz.

HiPER Scientific Calculator uygulaması ile Android cihazlarınızda gelişmiş bir hesap makinesine sahip olabilirsiniz.

Mühendisler, öğrenciler ve diğer bilimsel hesaplamalarla uğraşan kullanıcıların işini kolaylaştıracağını düşündüğüm HiPER Scientific Calculator uygulaması ile yanınızda bilimsel hesap makinesi taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Derece, Radyan veya Grad cinsinden hesaplamalar yapabileceğiniz uygulamada trigonometrik fonksiyonlar, logaritma fonksiyonları ve üslü sayılar için kısayol tuşlarını kullanabiliyorsunuz.

15 basamaklı sonuçlara kadar hesap yapabileceğiniz HiPER Scientific Calculator uygulaması, akıllı telefonlar için dikey ve yatay yönde kullanım imkanı da sunuyor. Çok sayıda yüksek kaliteli tema seçeneklerinden dilediğinizi kullanabileceğiniz HiPER Scientific Calculator uygulamasında, Pro sürümü satın alarak daha gelişmiş özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Ancak, ücretsiz sürüm de büyük ölçüde işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Eğer siz de bilimsel hesaplamalarınızda kolaylık sağlayacak bir uygulama arıyorsanız, HiPER Scientific Calculator uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.