Hola Better Internet

Hola Better Internet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34,222
  • DOSYA BOYUTU 5.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hola

Hola Better Internet, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde internete daha hızlı girmenizi ve ayrıca engelli sitelere giriş yapabilmenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Hola Better Internet, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerinden internete daha hızlı girmesini, engelli sitelere giriş yapmasını ve daha az internet kotası kullanmasını sağlayan çok özellikli bir VPN Proxy servisidir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde ülkemizde girilmesi yasaklanan sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Engelli sitelere giriş yapabilme dışında, dha hızlı internet kullanmanızı sağlayan uygulama aynı zamanda internet üzerinde kullandığınız veri miktarını azaltarak mobil internet paketlerinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlamaktadır.

Android cihazlar üzerinde uygulamayı kullanarak internet üzerindeki videoları sorunsuz açabilir ve keyifle izleyebilirsiniz. Herhangi bir reklam bulunmayan uygulama kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilir. Proxy servislerinin temel görevi, internet bağlantı ayarlarınızı değiştirerek, internete farklı ülkelerde bulunan sunucular üzerinden bağlanıyor gibi göstermesidir. Bu nedenle ülkenizdeki yasaklanan sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.

İnternet sitelerini daha hızlı açmanızı sağlayan ve mobil internet paketinizin dostu olacak olan Hola Better Internet uygulamasını indirerek mutlaka göz atmanızı öneririm.