HotelsCombined

HotelsCombined

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • DOSYA BOYUTU 0.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hotels Combined Pty Ltd

HotelsCombined, tatil veya iş amaçlı gezilerinizde kalabileceğiniz otelleri sizin için arayarak en uygun ve avantajlı seçenekleri sunan etkili ve güzel bir Android uygulamasıdır.

HotelsCombined, en büyük 7 otel aplikasyonundaki fiyatları tek bir uygulamada toplayan başarılı bir Android otel bulma uygulamasıdır.

İçlerinde lastminute, Expedia, Hotels.com gibi popüler rezervasyon sitelerininde bulunduğu 100'den fazla site üzerinde arama yaparak sizin için en iyi otel ve fiyat seçenekleri bulan uygulama ile tatil ve iş geilerinizde en güzel şekilde konaklamak mümkün oluyor.

Yapılan aramalarda 3.000.000'dan fazla otel arasından sizin için en uygun, en avantajlı ve en iyisini seçerek size sunan uygulamanın gelişmiş arayüzü sayeisnde kullanımı oldukça kolay.

Herhangi bir hesap oluşturmanıza gerek kalmadan ve rahatsız edici reklamlardan uzak bir şekilde kalmak istediğiniz oteli uygulama üzerinden bulabilirsiniz. Çevrenizdeki yakın otelleri arama özelliği sayesinde size büyük kolaylıklar sunabilir.

Tatile gideceğimiz zaman kalacağımız oteli bulmak için bir sürü site üzerinde arama yaparak zaman kaybederiz. Bu uygulama ile artık zaman kaybı yaşamazsınız. Sizin adınıza en iyi otel arama sitelerinin verileri üzerinde tarama yaparak en uygun fiyatlı seçenekleri size sunar.

Seçtiğiniz otellerin açıklamalarını, puanlamalarını, resimlerini ve harita üzerindeki yerlerini uygulama ile görebilirsiniz.

Tatile ve bir iş gezisine çıkmayı planlıyor fakat hala kaldığınız yeri belirlemediyseniz HotelsCombined uygulaması indirerek Android cihazınız üzerinden sizin için en iyi ve en ekonomik seçeneklere göz atmanızı öneririm.