HTC One A9 Duvar Kağıtları

HTC One A9 Duvar Kağıtları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 474
  • DOSYA BOYUTU 11.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Corporation

HTC One A9 için tasarlanmış duvar kağıtları

HTC One A9 Duvar Kağıtları kullanıcılara HTC'nin yeni akıllı telefonu HTC One A9 ile birlikte gelen duvar kağıdı seçeneklerini bir arada sunan bir duvar kağıdı paketi.

Bilgisayarlarınıza veya mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir duvar kağıdı arşivi ile ekranınıza yeni ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. HTC, HTC One A9 ile birlikte kullanıcılara güçlü donanımsal özellikler, yüksek kamera ve ses kalitesi sunarken ince ve zarif bir tasarım ortaya çıkarıyor. Bu zarif tasarımı HTC'nin özel olarak tasarladığı duvar kağıtları tamamlıyor. HTC One A9 Duvar Kağıtları ile bu güzel duvar kağıtlarını dilediğiniz cihaza taşıyabilirsiniz.

6 adet farklı duvar kağıdı içeren bu pakette her duvar kağıdı yüksek çözünürlüğe sahip. 2160 x 1920 çözünürlüğünde olan duvar kağıtları Full HD ekranlara göre tasarlanmışlar. Bu duvar kağıtlarını mobil cihazlarınızda kullandığınızda 2 ana ekrana yayılmaktalar. HTC One A9 Duvar Kağıtları arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını kullanabilir ve duvar kağıtlarını belirleyeceğiniz klasöre çıkartabilirsiniz.