HTML To BB Code Converter

HTML To BB Code Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gary's Hood

HTML To BB Code Converter web servisi sayesinde HTML kodlarını kolaylıkla BB kodlara dönüştürebiliyorsunuz.

Forumlarda resimler paylaşmak, videolar eklemek veya pek çok diğer formatlama işlemini gerçekleştirebilmek için bildiğimiz klasik HTML kodları yerine BB Code adı verilen kodlama sistemi kullanılıyor ancak forumlarda yeni olanlar için bir de BB kodlarını ezberlemek bir eziyet olabiliyor.

Zira HTML kodları pek çok kişi tarafından aşağı yukarı biliniyor ama BB kodlar için aynısını söylemek zor. HTML to BB Code Converter web uygulaması ise bir HTML BB kod dönüştürücü olarak karşımıza çıktı ve karşılaştığınız bu zorluğun üstesinden gelebilmenize yardımcı oluyor.

Oldukla sade ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olan web uygulaması, girdiğiniz HTML kodlarını direkt olarak BB kodlara dönüştürüyor ve daha sonra sonuçları ZIP dosyası içerisinde yahut TXT dosyası olarak alabiliyorsunuz.

HTML kodu girmek yerine bir web sitesinde yer alan tüm kodları BB koda dönüştürmek isterseniz kullanabileceğiniz web sitesi adresi girme bölümü de uygulama içerisinde mevcut. Fakat maalesef çoğu HTML kodunun BB koduna dönüştürülememesi nedeniyle çok karmaşık bir yapıya sahip olan web sitelerine dair pek doğru sonuçlar alınamıyor. Sade ve basit HTML tasarımlı sitelerde ise oldukça güzel sonuçlar alınabiliyor.

Eğer BB kodları çok sık kullanıyorsanız ve bir forum meraklısıysanız HTML BB kod dönüştürme uygulaması olan HTML To BB Code Converter uygulamasına göz atmadan geçmeyin.