Hustle Castle APK

Hustle Castle APK

kullanıcı

Hustle Castle APK, orta çağ döneminde kale inşa edip savaştığınız bir mobil strateji rpg oyunu. Hustle Castle Android oyunu oynaması ücretsiz!

Hustle Castle APK, sadece Android platformunda 10 milyon indirmeyi geçen oldukça popüler bir orta çağ temalı strateji - rol yapma oyunu.

Fallout Shelter ile Clash of Clans oyununu hatırlatan oynanış sunan Hustle Castle'da orta çağ kalesinin lordu ve efendisi olarak eşsiz bir kale inşa ederken diğer yandan düşmanlarla çarpışıyorsunuz.

Hustle Castle APK İndir

Orta çağ strateji oyunları sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm yapımlardan Hustle Castle, farklı oyun modlarıyla tüm oyunculara hitap ediyor.

Hikaye odaklı seferde kahramanlarınızla yüzlerce göreve katılıyor, aralarında orklar, devler, iskeletler, ejderhaların da bulunduğu cehennemden çıkıp gelmiş varlıklarla savaşıyor, zaferi yaşamak için her şeyi yapıyorsunuz.

Çok oyunculu modda düşman kalelere saldırılar düzenliyor, yakıp yağmalıyorsunuz. Hangi modda oynarsanız oynayın, eşsiz bir kale inşa etmek, birliklerinizi eğitmek, yeni insanları alıp çalıştırmak zorundasınız. Hayalinizdeki kaleyi kurmak, orduya sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Hustle Android Oyun Özellikleri

 • Eşsiz kalenizi inşa edin.
 • Düşmanı ezin, kalelerini yakıp yıkın.
 • Kalenizi savunun.
 • Kendi silahlarınızı yapın.
 • Yüzlerce görev sizi bekliyor!
 • Komuta edin ve kazanın.

Eğlenceli bir rpg oyunu arıyorsanız Hustle Castle’dan başkasını aramayın. Bu imparatorluk oyununda gerçek bir orta çağ kalesinin kralı ve kahramanı olacaksınız. Destansı krallık oyunları sizi bekliyor.

Hustle Castle Hile ve İpuçları

 1. Kaledeki önemsiz şeyleri temizleyin.
 2. Günlük görevleri yapın.
 3. PvP (Birebir) savaşları deneyin.
 4. Taht seviyelerinde acele etmeyin.
 5. Atölyeyi bir süre daha düşük seviyede tutun.
 6. Kaynaklar doluysa kaynak sandıklarını açın.
 7. Değerli taşları hızlandırmalara boşa harcamayın.
 8. Aktif değilken kaynak değerini düşük tutun.
 9. Büyük odaları ayırın.
 10. Daha iyi ödüller almak icin bir klana katılın.

Kaleniz zamanla iskeletler gibi önemsiz eşyalar üretecek. Oyun, bunu oyuncuya açıkça göstermiyor, bu da yeni başlayanların genellikle kalelerindeki gereksiz şeyleri temizleyi ihmal edip gelecek ödülleri kaçırabilecekleri anlamına geliyor. Gereksizleri birkaç günde bir temizlemek altın veya elmas verir; bu özellikle oyunun başlarında sahip olduklarınızı inşa etmeye ve herhangi bir avantaj elde etmenizde inanılmaz derecede yararlı olacak.

Günlük görevler çoğu mobil oyunun temel özelliği ve bazen hikaye görevleriyle yan görevleri dengelemek zorunda olan oyuncular için biraz yorucu gelebiliyor. Günlük görevleri tamamlamanızın ardından 8 sandıkla ödüllendiriliyorsunuz. Bu sandıklar kaleyi inşa ederken kesinlikle ihtiyaç duyacağınız çok fazla kaynağı size sağlıyor.

Hustle Castle, ağırlıklı olarak bir orta çağ kelsi inşa etme oyunu ancak özellikle yeni oyuncular için hem eğlenceli hem de ödüllendirici olabilen eğlenceli mekaniklere sahip PvP savaşlara da sahip. PvP savaşlarda diğer oyuncuların kaynaklarını yağmalayarak ödüllendiriliyorsunuz. Düşmanınızın kalesine göz atın, sonra cephaneliğine, cephanelik seviyesine ve birliklerine dikkat etmelisiniz.

Taht odası tüm kale sahiplerinin gururu ve kendinizi Game of Thrones oyunundaymış gibi hissetmenizi sağlıyor ancak birçok yeni oyuncu gibi taht odasını çok yükseğe yerleştirme ve ilgilenmeme hatasına düşüyor. Taht odasını yavaş yükseltin.

Kalede bulunan tüm farklı odalar yükseltilebiliyor ve atölye dahil tüm odaları olabildiğince hızlı yükseltin. Atölyeleri mümkün olduğunca uzun süre en düşük seviyede tutmak daha az etkili bir yöntemdir. Atölyeyi daha düşük seviyede tutarak gri, yeşil ve mavi parçalara dönüştürmek size daha ucuza mal olacaktır. Bu, uzun vadede çok daha uygun maliyetli bir yöntemdir ve bütçenizi sıkı tutmanıza yardımcı olacaktır.

Kaynak yönetimi söz konusu olduğunda, birçok oyuncu kaynaklarını yanlışlıkla boş yere harcıyor. Kaynaklarınız doluyken bir kaynak sandığı açarsanız kaynaklar eklenmediği gibi sandık da açılmış olur. Hangi seviyede olduğunuz farketmez, bir kaynak sandığı açmadan önce her zaman kaynaklarınızın dolu olup olmadığını kontrol edin. Aksi taktirde daha oyunun başından değerleri kaynakları kaybedebilirsiniz.

Elmaslar inşa etme süresini düşürür ancak harcandığı kadar kolay kazanılmaz; bu yüzden elmaslarınızı oyunu hızlandırmak için kullanmayın. Sabırlı olun, yapıların kendiliğinden bitmesini bekleyin. Oyunda elmaslarınızı harcayacağınız daha önemli pek çok yer var.

Oyuna bir süreliğine ara vermeniz gerekebilir. Değeri yüksek kaynaklara sahip olduğunuzda oyunu bırakmayın veya hiçbir şey yapmadan öylece durmayın. Diğer oyuncular saldırarak kaynaklarınızı çalabilir. Aktif olmadığınızda envanterinizde yalnızca düşük değerli kaynakların olmasını sağlayın.

Büyük odaları başladığınız boyutta tutmak cazip gelebilir ancak bu ideal bir strateji değil. Büyük odaları ikiye bölmek, daha sonra bu küçük odaları yükseltmek daha iyidir. Bu şekilde yükseltmeler daha hızlı ilerler ve uzun vadede daha ucuza mal olur. Odaları bölmek kolaydır.

Bir klana katılmak oyuna başlarken atacağınız ilk adım olmalıdır. Klan üyeleri özellikle kaynaklarınızı ve kalenizi inşa ettiğiniz oyunun ilk aşamalarında işe yarar ödüller alır. Kırmızı sandıklar sezon ödülleri içerir, maksimum ödül için bunları oyunun ilerleyen zamanlarına kadar saklayın.