I Can't Wake Up! Alarm Clock

I Can't Wake Up! Alarm Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 403
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kog Creations

I Can't Wake Up! Alarm Clock, sabahları alarm ile zor uyananlar için geliştirilen farklı, kullanışlı ve ücretsiz bir Android alarm uygulamasıdır.

I Can't Wake Up! Alarm Clock, sabahları alarm ile rahatça uyanabilmeniz için 8 farklı alarm türü içeren yararlı ve kullanışlı bir alarm uygulamasıdır. Uygulama üzerindeki alarm türlerinin hepsi, görevi yerine getirmeden alarmı kapatmamaktadır. Uygulamanın can alıcı noktası tam da burası zaten. Akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerindeki standart alarm uygulamaları ile kurduğumuz alarmları tek bir tuş ile kapatabiliyor yada erteleyebiliyoruz.

Alarmı kapatabilmeniz için sizden beklenmedik şeyler isteyen uygulama ile ekranda yazan karışık harfleri yazarak, yabancı kelimeleri yazarak, bulmacayı çözerek, barkod okutarak, yatağınızı terlederek vb. şekillerde işlemler yapmanız gerekebilir. Tabi bunların hepsinin amacı kesinlikle uyanabilmenizi sağlamak. Biraz sinir bozucu olsada, bu şekilde zor uyanan kişiler bile alarmı kapatamayarak mecburen uyanmak zorunda kalıyor. Bu nedenle alarmı kurararken tam kalkacağınız saate kurmanızı öneririm. Erken kurarak kendinize işkence etmeyin.

Düzenli olarak ayarlamak istediğiniz alarmların saatini ve günlerini seçerek tekrar tekrar kurmak zorunda kalmazsınız. Bu özellik pek çok alarm uygulamasında da hali hazırda bulunuyor zaten. Alarm ayarlamalarında 8 farklı alarm modundan istediğinizi seçerek dilediğiniz şekilde kalkabilirsiniz.

Eğer farklı, sinir bozucu ve aynı zamanda eğlenceli bir Android alarm uygulaması arıyorsanız I Can't Wake Up! Alarm Clock'u Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu gibi daha fazla özellik ve fonksiyon ile kullanabileceğiniz ücretli versiyonu da bulumaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu deneyerek memnun kalmanız durumunda 7 TL'ye satın alabilirsiniz. Ayrıca ücretli versiyonda reklam bulunmamaktadır.