Idle Apocalypse

Idle Apocalypse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Iron Horse Games LLC

Kaynak yönetimini sağlayarak görkemli ve süslü bir kule inşa edebileceğiniz harika bir oyundur.

Android oyun dünyasında simülasyon kategorisinde yer alan Idle Apocalypse, oldukça ilginç ve sıra dışı bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Doğru planlanmış bir kaynak yönetimi ile enfes bir kuleye sahip olabilirsiniz. 

Stratejik hamleler ile kaynak yönetimini sağlayacağınız bu oyunda, şeytani fikirleriniz işinize yarayabilir. 40’ın üzerinde farklı odanın kilidini açmak için gerekli malzemeleri toplamalısınız. Ayrıca yeni teknolojileri keşfederek araştırma istasyonlarının kilidini açmanız da mümkün. Hızlı bir ilerleme kaydetmek için jeneratörden faydalanabilir ve fabrikalar, madenler, mutfaklar inşa edebilirsiniz.

Toplamda birbirinden farklı 20 adet canavar toplayabilirsiniz. Ayrıca goblinler, hayvanlar ve şeytanlar üzerinden evrim, yükseltme ve iyileştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimdışı olsanız bile canavarlar ile savaşlara devam etmeniz mümkün. Kafanıza göre tasarlayacağınız ve süsleyeceğiniz kulenizde, goblin ve hayvanlardan oluşan güçlü ordular oluşturabilirsiniz. Fizik kurallarına aykırı devasa bir kule oluşturmak için hünerlerinizi göstermenin zamanı geldi. 
Binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan ve her geçen gün daha fazla oyuncu kitlesine ulaşan Idle Apocalypse, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz eşsiz bir kaynak yönetimi oyunu olarak bilinmektedir.