İDO Mobile

İDO Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 524
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IDO İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş

İDO Mobile uygulaması ile İDO seferlerini takip etmekten bilet satın almaya pek çok işlemi Android cihazınızdan yapabiliyorsunuz.

İDO Mobile uygulaması, Android telefon ve tablet kullanıcılarının iDO seferlerini takip edebilmeleri, biletlerini hızlı bir şekilde alabilmeleri için hazırlanmış pratik bir seyahat uygulaması olarak öne çıkıyor.

İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) Mobil uygulamasını Android cihazınıza indirerek iç – dış hat sefer saatlerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Seferler hangi saatlerde düzenleniyor? Sefer iptal mi edildi? Sorularının yanıtını bulabilmenin yanında biletinizi alabiliyorsunuz ki bilet satın alma ekranı son derece basit hazırlanmış. Yer seçimi, tarih, yolcu sayısını ayarladıktan sonra ara butonuna dokunduğunuzda sefer bilgileri karşınıza çıkıyor. Uygun olanı seçip biletinizi satın alabiliyorsunuz. Tabii ki sefer sorgulama şansına da sahipsiniz. Zaten uygulamada bilet al ve sefer sorguladan başka seçenek olmadığından işlemlerinizi yaparken zorlanacağınızı zannetmiyorum.

Eğer İDOMİRAL programına üyeyseniz, uygulama üzerinden hesabınıza bakma, satın aldığınız tüm biletleri görme, en önemlisi de mil puanlarınızı öğrenme şansınız var. Ayrıca programa üye olanlar için bilet satın alma işlemi çok daha kolaylaştırılmış.

İDO Mobil uygulaması şu anda temel ihtiyaçları karşılasa da güncellemelerle kesinlikle geliştirilmesi gerek. Koltuk seçimi yapamama uygulamada karşılaştığımız en büyük eksiklik.