IFTTT

IFTTT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 283
  • DOSYA BOYUTU 4.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IFTTT

IFTTT, sosyal ağ ve web uygulamalarınızı belirlediğiniz koşullara göre daha verimli kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

IFTTT, Android telefon ve tablet sahiplerinin hem sosyal ağ hesaplarını hem de sahip oldukları web uygulamalarını daha kolay yönetebilmesi için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Google Drive, Dropbox, Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Flickr, Last.fm ve daha bir çok platform için desteği bulunan uygulama kısaca belirleyeceğiniz talimatları uygulamakta ve internetin sizin için daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Farklı ve çok sayıda sahip olunan hesapların hem daha verimli hem de tek bir noktadan yönetilmesi elbette bir çok kullanıcının hem işlerini kolaylaştıracak hem de bu servis ve uygulamaları daha efektif kullanmasını sağlamaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için belirli talimatlar vermelisiniz. Verdiğiniz talimatlar gerçekleştiğinde kendi belirlediklerinize göre yapmak istediğiniz işlem de gerçekleşecektir. Örnekle açıklamak gerekirse, Instagram hesabınıza yüklediğiniz her resmin Google Drive üzerine yüklenmesini istiyorsanız, bu şekilde bir talimat vererek bu aşamadan sonra Instagram'a yükleyeceğiniz tüm fotoğrafların uygulama sayesinde Google Drive'da da depolanmasını sağlayabilirsiniz. Benzer bir örnek olarak cihazlarınızın kamerası ile çekilen tüm fotoğraflarınızın da Google Drive'da depolanmasını sağlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz farklı koşullar sayesinde işleriniz çok daha kolaylaşabilir ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Takip etmeniz gereken bir çok sosyal ağ ve web uygulaması hesabınız varsa, IFTTT Android cihazlarınızda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir.