iKeyboard

iKeyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zachary Xavier

iKeyboard kullanıcılara yazı yazmanın daha kişisel ve daha pratik bir youlunu sunuyor.

Mobil cihazlarla en sık gerçekleştirilen aktiviteler arasın hiç şüphesiz ki yazı yazmak geliyor. Günlük hayatta pek çok kez mesaj atıyor, e-mail cevaplıyor ve internet sitelerinde gezinmek için adres çubuğuna web siteleri giriyoruz. Hal böyle olunca tüm bu işlemleri daha hızlı ve eğlenceli bir yoldan yapmanın özlemini çekiyoruz. Neyse ki üreticiler bu konu kullanıcıların beklentilerini iyi bir şekilde analiz ederek karşımıza kaliteli yapımlarla çıkıyor.

iKeyboard da bu yapımlardan bir tanesi ve en önemli özelliği ise tamamen ücretsiz olarak indirebiliyor olması. Uygulamada onlarca farklı tipte GIF, ikon ve sembol bulunuyor. Tamamen kullanıcıların beklentilerine göre şekillendirilen arayüz ve kullanım alışkanlıkları uygulamayı mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasına sokuyor.

Otomatik düzeltme ve hassas kelime tahmini gibi kullanışlı özelliklere sahip olan iKeyboard ile yazı yazarken eskisine göre çok daha hızlı olduğunuzu fark edeceksiniz. Türkçe de dahil olmak üzere farklı diller için destek sunan iKeyboard bu alanda kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri.