İki kişilik oyunlar APK

İki kişilik oyunlar APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • DOSYA BOYUTU 71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JindoBlu

Tek cihazdan çevrimdışı bir şekilde oynayabildiğiniz İki kişilik oyunlar APK'da, eğlenceli mini oyunları deneyimleyebilir ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

İki kişilik oyunlar APK, arkadaşlarınızla beraber sıkıldığınızda eğlenebileceğiniz harika bir alternatiftir. İçerisinde 60’dan fazla oyun bulundurmasıyla beraber sıkılmanız imkansızdır. Örneğin Ping Pong gibi parmağınızla raketi hareket ettirerek skor aldığınız mini oyunları deneyimleyebilirsiniz. Hava hokeyinde ise parmağınızla raketin yerini değiştirerek diskin arkadaşınızın kalesine girmesini sağlarsınız.

Futbol tutkunları için penaltı yarışı bile bu oyunda mevcuttur. İki kişilik oyunlar, çevrimdışı oynanabilmesiyle de dilediğiniz yerde internetin çekmediği durumlarda bile size eğlenme imkanı sunar. İnternet dışında tek cihazda oynanabilmesi de en büyük artılarından biridir.

Arkadaşlarınızla birlikte aynı telefon üzerinde oyunlar oynayabilir ve farklı kontrolleri deneyimleyebilirsiniz.

İki kişilik oyunlar APK İndir

Güzel ve minimal grafiklere sahip olan mini oyunlar, oyuncuları tam anlamıyla eğlendirecek bir yapıda tasarlanmıştır. Her oyunda eğlenirken, bir yandan da mücadeleci hazzı kesinlikle alabiliyorsunuz. 

Siz de İki kişilik oyunlar APK indirin ve arkadaşınızla birlikte tek cihazdan eğlenceli mini oyunların keyfini çıkarın.