Ilos Screen Recorder

Ilos Screen Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,036
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICOS LLC

Ilos Screen Recorder uygulamasını kullanarak Android cihazınızın ekran görüntülerini video olarak kaydedebiliyorsunuz.

Ilos Screen Recorder uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında kolayca video ekran görüntüleri alabilmelerini sağlıyor ve böylelikle cihazınızda gerçekleşen işlemleri daha sonra yeniden izlemek üzere kaydedebiliyorsunuz. Özellikle uygulamaların veya oyunların kayıtları gibi işler için ideal olduğuna inanıyorum. Uygulamanın ücretsiz olarak yayınlanmış olması ve herhangi bir reklam barındırmaması sayesinde dilediğiniz gibi rahatsız olmadan kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak bir video kaydı gerçekleştirebilmek için cihazınızda Android 5.0 Lollipop sürümünün olması gerekiyor ve diğer sürümlerde maalesef aktif olarak kullanılamıyor. Herhangi bir root gerekliliği barındırmaması sayesinde cihazınızın garantisinde bir bozulma olmadan video kayıtlarını gerçekleştirmeniz mümkün. Uygulamanın arayüzünün anlaşılır ve kolay kullanılır olması ise kayıtları çekmenin ve daha sonra izlemenin sorunsuzca tamamlanmasını sağlıyor.

Çekilen ekran kaydı videolarınızı daha sonra sosyal ağlar üzerinden istediğiniz kişilerle de paylaşabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçenekleri ise kullanıcıların daha fazla seçeneğe ve platforma erişebilmesine izin veriyor. Zira satın alma seçenekleri ile diğer mobil ve masaüstü platformlarda Ilos Screen Recorder'ı kullanabiliyor, video izinlerini ayarlayabiliyor, oynatma listeleri de hazırlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışması esnasında biraz sistem kaynağı harcandığı için pil kapasitesinde ve cihazın hızında bir miktar düşüş olabileceğini de akıldan çıkarmamalısınız. Uygulama ses kayıtlarını sistem içerisinden değil mikrofondan kaydettiği için oyunlar gibi uygulamalarda cihazın sesinin açık olması gerektiğini unutmamalısınız.