InFile Seeker

InFile Seeker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,347
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xtreme-LAb

InFile Seeker ile herhangi bir dosya içerisinde aradığınız kelime ve cümleleri kolayca bulabilirsiniz.

InFile Seeker kullanıcıların metin tabanlı dosyalar içerisinde aradıkları kelimeleri ve cümleleri kolayca bulabilmeleri için tasarlanmış kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Özellikle yazılım geliştiricileri ve yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen InFile Seeker belirli bir klasör ve alt klasörlerinde bulunan tüm dosyaların içerisinde hızlı ve hassas bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlar.

Sadece varsayılan dosya uzantıları içerisinde arama yapmanın dışında, yazılım içerisinde yer alan uzantı yöneticisi sayesinde ekstra dosya uzantıları ekleyerek bunlar içerisinde de bulmak istediğiniz kelimeler için arama yapma şansına sahipsiniz.

InFile Seeker içerisinde halihazırda desteklenen dosya uzantıları arasında .txt, .cpp, .php, .htm, .xml ve daha birçoğu yer almaktadır.

Seçtiğiniz anahtar kelimeyle ilgili arama sonuçları, tüm dosyaların listesini içeren farklı bir sekme üzerinde gösterilir. Liste üzerinde yer alan dosyalardan herhangi birini seçtiğiniz zaman önizleme için dosyayı açma şansına sahip olabilirsiniz.

Önizleme sırasında aratmış olduğunuz anahtar kelimelerin hepsi yazılar arasında öne çıkacak şekilde işaretlenmiş olarak görüntülenecektir. Bu sayede programın arayüzü ve arama sonuçları arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.

Tamamen ücretsiz bir program olan InFile Seeker çevrimiçi olarak kolayca güncellenebilmektedir.

Metin tabanlı dosyalar ve belgeler üzerinde ihtiyacınız olan anahtar kelimeleri aramanıza olanak sağlayan başarılı bir yazılım olan InFile Seeker'ı denemenizi öneririm.