İngilizce Kelime Öğreniyorum

İngilizce Kelime Öğreniyorum

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,365
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Serdar Bölüm

İngilizce kelimeleri ezberlemek isteyenlerin kullanabileceği bu kelime kartları uygulaması oldukça kullanışlı.

İngilizce Kelime Öğreniyorum uygulaması Android akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmış olan bir kelime ezberleme uygulaması ve işini de layığıyla yerine getiriyor diyebilirim. Daha önce iPhone için hazırlanan uygulama artık Android için de hazır durumda ve kelime kartları ile yabancı dil öğrenmenin ne kadar etkili olduğunu bilenler uygulamayı kesinlikle seveceklerdir.

Karşınıza çıkan kelimeleri öğrenip öğrenmediğinizi direkt olarak kartlar üzerinde işaretleyebilir ve böylece aynı kelimelerin karşınıza çıkıp durmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca bilmediğiniz bir kelimenin anlamına bakmak için kartın üzerine tıklamanız yeterli oluyor. Dilerseniz uygulamada yetersiz gördüğünüz kelimelere ek olarak kendi kelimelerinizi de ekleyerek kendi sözlüğünüzü de oluşturabilirsiniz.

Sürekli olarak yeni kelimelerin eklenmeye devam ettiği uygulama böylece siz sözcükleri öğrendikçe karşınıza yenilerinin çıkmasını sağlıyor ve İngilizce öğrenmek isteyenler için iyi bir araç haline geliyor. Evde, yolda, işte her yerde kullanabileceğiniz uygulama kullanım sırasında internet bağlantısı da gerektirmiyor.