Injustice 2

Injustice 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,551
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Injustice 2'de süper kahramanların dövüşüne tanık oluyoruz

Injustice 2, DC evrenindeki Batman, Superman, Wonder Woman, Joker, Flash ve Aquaman gibi kahramanların arasında geçen savaşları konu alan bir dövüş oyunu.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda sevdiği insanı kaybeden Superman'in kontrolü kaybederek dünyayı kıyamete sürükleyen bir kötü kahramana dönüştüğüne tanık olmuştuk. Bu tehdit karşısında Batman ve diğer süper kahramanlar güçlerini birleştiriyor ve Superman'i durdurmak için savaşmaya başlıyordu. Biz de dilediğimiz kahramanı seçerek bu savaşa dahil oluyorduk. Injustice 2'de ise hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Yeni ortaya çıkan tehdidi ortadan kaldırmak için dövüşleri kazanmamız ve süper kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirmemiz gerekiyor.

Injustice 2'de oyuncular kazandıkları dövüşler sonunda özel eşyalar kazanabiliyorlar ve bu eşyalarla kahramanlarını geliştirebiliyorlar. Yine her kahramana özel kombolar, farklı çevresel öğelerle etkileşim mekanikleri ve farklı savaş alanları oyunda bir araya geliyor.

Mortal Kombat oyunlarını geliştiren NetherRealm Studios tarafından hazırlanan Injustice 2, oldukça yüksek grafik kalitesine sahip olan bir oyun. Injustice 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 veya Windows 10 işletim sistemi

- 2.66 GHz Intel Core i5 750, 3.4 GHz AMD Phenom II X4 965 veya 3.1 GHz AMD Ryzen 3 1200 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 570, 1050 veya AMD Radeon HD 7850, RX 550 ekran kartı

- DirectX 11

- 52 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı